jump to navigation

Senųjų 2008’tų nuplukdymas – 2008.12.30 2008/12/31

Posted by altsport in Baidariavimas.
trackback

Šį paskutinį 2008’tų metų antradienį buvo įvykdytas tradicinis VU Žygeivių Klubo senųjų metų nuplukdymas Neries upe. Startavom kažkur po 18.30 jau seniausiai sutemus nuo stovėjimo aikštelės netoli Verkių malūno kavinės. Kas labiau, kas mažiau bet žmonės ir save pasipuošė ir baidarių nepamiršo (ypač patiko baidarė su žibintais ir kita su šviečiančiom girliandom ant dviejų didžiulių šakų). Vis gi išlydėt susirinkom senųjų metų, tai ir fejerverkais pasirūpinom, o juos šaudėm aišku būdami jau upėje.

Iš tikrųjų tikėjausi visiškai ramaus, be nuotykių, kas liečia patį irklavimą, plaukimo. Bet plaukę kartų su mumis ledai visą tą procesą maloniai paįvairino. Pasijutom vos ne kaip šiaurės jūrose plaukdami kaip ledlaužiai =D Karkartėm smagu buvo pamatyt šaltąsias ugneles įsmeigtas į ledo pluoštus ar tiesiog paliktas ant jų žvakes. Pasiekus Žvėryno Pesčiųjų tiltą baidariavimas pasibaigė, bet prasidėjo slidinėjimas nuo kalno baidarėse – cha, va čia tai išskirtinė žieminio baidariavimo pramoga =]

Bet kokiu atveju, smagu buvo plaukt patamsėse per savo miestą, matyti nustebusius žmones, žvaigždėtą dangų, fejerverkus, papuoštas baidares ir t.t. Neveltui šiam trumpam 3-4 valandų žygyje dalyvavo net 68 žmonės (34 baidarės), mat malonumas tikrai buvo didelis – ir nesvarbu, kad lauke tikrai ne šilta, o ant irklų ir baidarių atsirades geras sluoksnis ledo – vis vien tai buvo neįprastai geras, patrakęs ir šiaip linksmas (kaip ir visi jie savotiškai) paskutinis metų pasibaidariavimas.

081230-senuju-metu-nuplukdymas-1391

Comments»

No comments yet — be the first.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: